ZAKOŃCZENIE SEZONU VIII W GRODZIE W STOBIERNEJ

To już ostatni taki ciepły i słoneczny weekend październikowy w naszym grodzie w Stobiernej w tym sezonie, dlatego specjalnie z tej okazji w sobotnie popołudnie zapraszamy wszystkie chętne dzieci na grodowe mini warsztaty tkackie. Podsumowując, to był bardzo udany sezon, w którym odwiedziło nas mnóstwo dzieci z okolicznych oraz dalszych szkół i przedszkoli. Gościliśmy również grupy dzieci i dorosłych, którzy wraz z rodzinami i przyjaciółmi świętowali u nas swoje urodziny. W grodowej przestrzeni wiele placówek oraz instytucji zorganizowało festyny, okazjonalne imprezy, a nawet szkolenia przeciwpożarowe.

Wycieczki przedszkolne i szkolne spędzając czas na świeżym powietrzu, uczą się u nas i od nas wielu różnych rzemiosł słowiańskich podczas warsztatów, które tak chętnie przeprowadzamy, a każda grupa dzieci zostawia u nas ślad oraz wyjątkowe miłe wspomnienia. Jest też wesoło podczas wielu zabaw i turniejów, w których dzieci szczególnie chętnie biorą udział rywalizując ze sobą o zwycięstwo i nagrodę niespodziankę.

Zdjęcie grodu od wewnątrz Warsztaty lepienia ciasta dla dzieci w grodzie Warsztaty lepienia ciasta dla dzieci w grodzie Dziewczynka napina łuk do oddania strzału pzy pomocy grodzianina Garncarz Świętosław pomaga dzieciom w wyrabianiu gliny na zajęciach w grodzie Brama wejściowa do grodu i kramik z rękodziełem Chłopiec napina łuk do oddania strzału pzy pomocy grodzianina Na zdjęciu grodzianin ze strzałami Pokaz w chacie słowiańskich narzędzi do walki Pokaz słowiańskiej walki w grodzie Pokaz słowiańskiej walki w grodzie Chłopiec w kolczudze Dziewczynka napina łuk do oddania strzału pzy pomocy grodzianina Pokaz słowiańskiej walki w grodzie Grodzianin w słowiańskim stroju trzyma tarczę i  miecz
Strona wykonana przez Agencję E-marketingową Błękitny Ocean